Skautská pouť do Předklášteří

26. 4. 2014

Pro: vlčata vlčata skauti skauti roveři roveři činovníci činovníci

tradíční akce ke svátku sv. Jiří, patrona skautů

Program skautské pouti:
9–13.30 hod. – putování z Dolních Louček do Předklášteří
14.15 hod. – slavnostní nástup a vyhodnocení poutní hry
15.00 hod. – slavnostní mše svatá

Poutní hra o putovní trofej – pro účast ve hře je nutno se předem nahlásit organizátorům na níže uvedený email.
Dopravu si zajišťuje každý účastník sám, posílen bude spoj z Brna, Hlavního nádraží do Dolních Louček, vyjíždějící v 8:53 (Os 4618). Délka poutní trasy bude cca. 8 km. Po mši svaté skautská pouť končí.
Spoje do Brna z tišnovského vlakového nádraží odjíždějí v 16:30, 17:15, 17:19. Vlaková stanice je od areálu Porta coeli vzdálena 1,5 km.
Na akci nebude zajištěno stravování, k dispozici bude várnice se šťávou, případně s čajem.

Prosíme nahlaste počty svých výprav kvůli posilovým spojům nejpozději do 23.3.2014 na xmullner@node.mendelu.cz
Do mailu také uveďte, zda se chcete zúčastnit poutní hry o putovní trofej (skupinky 6–8 lidí). Děkujeme!

Sobota 20. 4. ’24
svátek slaví Marcela