Tábor Imladris ve Valdíkově

1.–21. 7. 2015

Pro: vlčata vlčata skauti skauti roveři roveři činovníci činovníci

Na našem tábořišti, vlčata budou končit už v neděli 19. 7.

Základní informace

Zavazadla: Kufr, pro vlčata i větší batoh, spacák apod. se budou nakládat v neděli 28. 6. v 18.00 hod. u kostela na Mendlově náměstí, případně je lze předem uložit v klubovně.

Sraz na stavěčku (pro všechny současné skauty): V neděli 28. 6. 2015 na mši svaté v 7.30 v kostele na Starém Brně. Po mši bude následovat předání zdravotní dokumentace a společný odchod na vlak. Jedeme ve skautském kroji. S sebou pracovní oblečení ke stavění tábora a jídlo a pití na první den, první společné jídlo bude nedělní večeře.

Sraz pro vlčata: Ve středu 1. 7. 2015 v 8.00 u kostela na Starém Brně. Pak bude následovat předání zdravotní dokumentace a společný odchod na vlak. Jedeme ve skautském kroji. S sebou jídlo a pití na první den, první společné jídlo bude středeční večeře.

Na srazu odevzdat tyto doklady – vše v podepsané papírové obálce velikosti A5:

• posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (vydaný praktickým lékařem) – týká se pouze dětí do 15 let
  • potvrzení o bezinfekčnosti ze dne nástupu na tábor
  • průkaz zdravotní pojišťovny (stačí kopie)
  • očkovací průkaz (stačí kopie)

Adresa na tábor:

jméno a příjmení
Junák – český skaut, z. s.
tábor 91. oddílu Brno
POSTE RESTANTE
675 03 Budišov u Třebíče

Návrat vlčat: Neděle 19. 7. 2015 okolo 16.30 hod. ke kostelu na Mendlově náměstí.
Návrat skautů: Úterý 21. 7. 2015 v odpoledni ke kostelu na Mendlově náměstí.

Výše účastnického poplatku:

• 2 400 Kč (základní taxa – vlčata)
  • 2 600 Kč (základní taxa – skauti)
  • o 200 Kč méně (každý další sourozenec se základní taxou)
  • 2 000 Kč (taxa pro účastníky od 15 do 18 let zastávající funkci rádce, podrádce nebo patrona družiny)

Některé zdravotní pojišťovny poskytují příspěvky na tábor. Tradičně to bývá VZP, letos např. OZP a pravděpodobně i některé další. Využijte této možnosti.

Závaznou přihlášku je třeba odevzdat nejpozději do pátku 29. 5. 2015.
Účastnický poplatek je nutno zaplatit nejpozději do pondělí 8. 6. 2015.
Platbu prosím proveďte bezhotovostním převodem na účet. č. 233128849/0300. Variabilní symbol je přiřazen každému členu oddílu (resp. sourozenci mají společný), jejich seznam je uveden v balíčku s dokumenty níže.
Kdo včas neodevzdá přihlášku nebo nezaplatí poplatek, nepojede na tábor!

Kontakty na vedení tábora:

Dokumenty k táboru

Dokumenty obsahují pokyny k táboru, seznam věcí, přihlášku, bezinfekčnost, posudek o zdravotní způsobilosti, žádost na FKSP a seznam variabilních symbolů.

svátek má Rostislav