L.E.N.O.CH.O.D.

11.–18. 3. 2017

Pro: skauti skauti roveři roveři

Jarní prázdniny pro starší skauty (13+) na faře v Libině

Sraz: v sobotu 11. 3. v 10.50 na Hlavním nádraží

Cena: 1600 Kč

Co s sebou: spacák, karimatka, jídlo a pití na první den (1. společné jídlo bude večeře), buchta na snídani, pevná obuv, teplé oblečení na ven i dovnitř, pyžamo, přezůvky, hygienické potřeby, ručník, blok, šátek, psací potřeby, nůž, pláštěnka, ešus a lžíce, kartička zdravotní pojišťovny a další věci co uznáš za vhodné
Skautský kroj/tričko na sebe.
Ale hlavně nezapomeň na modré montérky i s blůzou!!!

Návrat: v sobotu 18. 3. v 16.45 na Hlavní nádraží

Kontakt: Jirka – Jiří Potáček, 737 457 915; Heli – Helena Hájková, 608 255 097

Čekají na tebe nezapomenutelné zážitky, dobrodružství, kamarádi a samozřejmě celý tým!

Vzhledem k vyššímu počtu účastníků budou jarní prázdniny vedeny z pohledu skautských předpisů jako tábor.
Proto všichni účastníci musí vyplnit novou oficiální přihlášku. Zároveň s tím bude potřeba vyplnit potvrzení o bezinfekčnosti (stačí na srazu) a potvrzení o zdravotní způsobilosti (stačí z loňského tábora, protože platí rok).

Přihlášku s potvrzením o zdravotní způsobilosti spolu s platbou 1600 Kč odevzdej svému rádci/rádkyni, Jirkovi nebo Heli do 19. 2. 2017!

Přihláška a potřebné dokumenty k jarákům (ZIP, 186 kB).

Úterý 16. 4. ’24
svátek slaví Irena