Zátep 3.0

1.–3. 5. 2015

Prvního května v 10.00 jsme se všichni z našich tří oddílů (26., 72. a 91.) sešli na Hlavním nádraží. Sešlo se nás asi 30 účastníků + 15 vedoucích. Odjeli jsme vlakem do Hranic, kde jsme přesedli na autobus, který nás odvezl do Modré u Velehradu. Hlavním tématem celého víkendu byl komunismus, proto jsme hned po příjezdu začali hrou po Velehradě. Večer byla večerní hra, která spočívala v tom, že jsme museli převést uprchlíka přes hranice. V sobotu jsme začali pořádnou rozcvičkou a po snídani se vydali na dopolední výlet po skupinkách, ve kterých jsme chodili na „brigády“. Po obědě jsme si nachystali spartakiádu. A navečer se schýlilo k revoluci, která odstartovala svobodu. V neděli jsme od rána balili a poté šli na mši svatou do Velehradu. Po mši jsme dobalili a odjeli plni nových zážitků do svých domovů.

Jirka Potáček

zatep1 zatep2 zatep3 zatep4
zatep5 zatep6 zatep7

Novější zápis: Výlet Zelené šestky na Nový hrad (16. 5. 2015)