Zahajovací schůzka vlčat a skautů na Vranově

5. 9. 2016

Hned v pondělí po prázdninách se sešla všechna vlčata Zelené šestky i téměř kompletní družina Jelenů (- Lukáš se musel seznamovat s novu třídou na školní akci) na své první schůzce v tomto školním roce. V modlitbě jsme poprosili o Boží ochranu na našich akcích, potom jsme si povídali o táboře, plánovali první výlet a další akce, zahráli si a už byl čas na družinové pokřiky a pelášilo se domů.

Vašek

První schůzka Jelenů

První pondělí tohoto školního roku jsme se sešli u kláštera v kroji. Vešli jsme do klubovny, pomodlili jsme se, Vašek mi předal stezku a všichni Jeleni přislíbili 20,– Kč za nášivku jelena a potom jsme se už dostali do hlavního proudu schůzky. Všechen program jsme prokládali hrami a nemile rychle se přiblížil konec schůzky a my už museli jít domů.

Jožka

Dne 5. září léta Páně 2016 ve svátek již svaté Matky Terezy sešli jsme se skorem všichni na náměstí Knížat z Lichtensteina, abychom zahájili nový školní rok 2016/2017, chyběl pouze Lukáš. Jako Jeleni jsme pak od Vaška dostali nášivky a rádce Jožka také Stezku Země. Na schůzce jsme probírali hlavně tábor v Hraničkách (Gränzdorfu). Pak nějaká ta hra a už byl konec a náš odjezd domů.

Jirásek

2016-09-05 zahajovaci_schuzka_vranov 1 2016-09-05 zahajovaci_schuzka_vranov 2 2016-09-05 zahajovaci_schuzka_vranov 3 jozka_h vena

Novější zápis: Zahájení nového skautského roku na Červeňáku (5. 9. 2016)
Starší zápis: Tábor Hraničky 2016 – Vénův deník (17. 7. – 5. 8. 2016)